Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A "The Walking Dead"-ben...

A "The Walking Dead"-ben Hersheléknek, hogy-hogy nem lett gyanús, hogy a csapat egy kislányt keres és pont van egy zombi kislány a pajtában?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 26. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés.Ez tényleg nem igazán derült ki. Bár ha azt vesszük, hogy mennyi kislány változott járkálóvá, elég kicsi az esélye, hogy pont az legyen a pajtában, akit keresnek, lehet, hogy ezért nem is gondoltak rá Hershelék, hogy ő lehet az.
2013. ápr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Valószínűleg tudták,de minimum sejtették,hogy sophia lesz az,de hogy-hogy most ír valaki egy kérdést a második évad közepéről,mikor már lement a 3. is?
2013. ápr. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Szerintem azért, mert ha szóltak volna, akkor előbb felfedezik a pajtába zárt járkálókat, és tuti hogy ha kiderül, hogy a lány is ott van, akkor hasonló lett volna a vége, mint ami történt.


",de hogy-hogy most ír valaki egy kérdést a második évad közepéről,mikor már lement a 3. is?"


Talán azért, mert valaki még ott tart? Más meg egy részt látott. Más rég befejezte. Most komolyan, ez akkora "csoda", hogy egyáltalán meg kell említeni? Jesszus...

2013. ápr. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem olyan régen néztem végig életemben először ezt a sorozatot. Jó volt olyan sorozatot nézni, ami lekötött, izgalomban tartott, egyfolytában nézni akartam a következő részt, nem tudtam leállni, tudni akartam mi fog történni a csapattal, eggyé váltam a menekülő csapattal, a részük lettem.
2013. ápr. 27. 02:29
 5/5 Bruce_Wayne válasza:
100%
tettek róla említést később hogy a járkálók begyűjtését Otis végezte akit Shane "beáldozott" egyik küldetésükön a zombiknak. Hershelék nem tudtak róla, Otis meg valószínűleg nem figyelt a részletekre,vagy nem akart szólni a lányról, elég baja volt hogy lelőtte Carlt :D
2013. ápr. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!