Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mindjárt szét verem ezt a...

Mindjárt szét verem ezt a számítógépet!? Nagyon idegesít!

Figyelt kérdés
Szóval bármire kattintok a neten, néha jól beadja, de gyakran meg reklámokat dob be a helyére, és nem adja be az oldalt! Meg lassabb is lett, ez 2-3 napja kezdődött! Nagyon hálás lennék ha segítenétek!

2015. nov. 20. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
malwarebytes letölt, futtat, örül.
2015. nov. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha felelőtlenül élsz az internet adta lehetőségekkel, miközben letöltesz minden szar vírust, akkor azért te vagy a felelős, nem a számítógéped. Felesleges szétverni.
2015. nov. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

" malwarebytes letölt, futtat, örül."

Annyit azért hozzátennék, hogy:

* érdemes mindezt csökkentett módban, kikapcsolt rendszer-visszaállítás mellett (illetve rendszerinduláskor futtatott) több egyéb eszközzel (HitmanPro, ADWCleaner,...) kiegészítve - több szem többet lát alapon - megtenni

mindehez az alábbi kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__6..

#3-as (2015-06-29 21:00-kor kelt) hozzászólásában már írtam segítséget


* ha a böngészőt fertőzte meg valami, akkor érdemes azt gyári alapbeállításokra visszaállítani, törölni gyorsítótárát, előzményeit, felhalmozott sütijeit

ezen utóbbihoz például itt:

[link]

találhatsz segítséget


A #2-es hozzászóló véleményével egyébként egyetértek.

2015. nov. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi, pár bővítmény is lehet amúgy hibás ?
2015. nov. 21. 12:14
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezt futtasd le.

[link]

Aztán telepítsd a böngészőbe az Adblock Plus reklámblokkolót.

2015. nov. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ezzel nekem is segítettetek. Nekem még be se fejezte a "víruskeresést" és már 86 vírus van rajta. Amúgy ha ezután újraindítom a gépet (ami nem az enyém) akkor remélhetőleg nem lesz reklám? Előre is köszi a választ! :)
2015. nov. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Helyesbítek: 712 víruselem fenyegeti a családi gépünket, mert (bevallom tényleg minden szart leszedek és azzal lejöb minden szar), de köszi.
2015. nov. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves BlackLight,

éppen ezért kell a víruskeresést rendszerinduláskor induló antivírus termékről/más gépbe átrakva az inkriminált meghajtót és a tiszta rendszerről indítva a keresést, illetve csökkentett módban és kikapcsolt rendszer-visszaállítás mellett lefuttatni a keresést, több keresőmotorral elvégezve a műveletet.

2015. nov. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

És mondok egy példát: kísérletképp virtuális gépbe feltelepített Windows 7-re letöltöttem kb. 15 gyanús állományt, és futtattam őket.


Ezek után ráengedtem - csökkentett módban, kikapcsolt rendszervisszaállítás mellett - a herdprotect nevű, több víruskereső motrot felhőben futtató víruskeresőt - talált 15 fertőzött állományt.


És most jön a meglepetés: utána lefuttattam a Malwarebytes Anti Malware programot: 868 találat.

Ráengedtem az Adwcleanert: még ~10 találat.


Szóval ezért lényeges a több kártevőirtó használata: mindegyik egy (kicsit) más részét láthatja a kártevőknek.

2015. nov. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz látni reklámokat, telepítsd a böngészőbe az Adblock Plus-t.
2015. nov. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!