Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A wifi adapter lehet a rossz?

A wifi adapter lehet a rossz?

Figyelt kérdés
A net 20/4-es. Lefuttatom a speedtestet akkor 20Mbit-et ír letöltésre, de fel csak 1,2Mbit. Mintha lekorlátozná valami. Ugyaninnen a gép mellől telefonről beméri a 4-et. Mintha lekorlátozná valami 1,2nél az adaptert. Másik gépnél nem csinálta csak ennél. Meghibásodás vagy mi lehet az oka? Tegnap 1.1mbit volt ma 1.28 de a mutató mindig egy helyben áll. Régebben felment.

2015. nov. 22. 13:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Win 7 64bit-es az op rendszerem és az adapter Tplink tl-wn722n.
2015. nov. 22. 13:03
 2/5 P.O.C. ***** válasza:

Ha a másik gépen ugyan ezzel a driverrel jó volt, akkor én inkább az USB port sebességére gyanakszom.


A Chipset driver fel van rakva a gépre?

2015. nov. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Minden fel volt rakva. De lefuttatam még asrock pro3 r2.0 alaplapomhoz az All in driver packet,azt is felrakta ami nem volt, valami sata, usb illesztőprogram. Újraindítottam de még mindig meg áll. 1.4mbit most. Akárhányszor futtatom le. Mintha egyre több lenne mert tegnap 1.1 fölé nem ment hiába futtatam le 50 szer.
2015. nov. 22. 14:46
 4/5 A kérdező kommentje:
Akármit csinálok vele mindig ilyen szar marad. 1Mbit max a feltöltés.
2015. nov. 25. 20:00
 5/5 A kérdező kommentje:
Másik gépen jó, ezen a gépen pedig a másik adapter is jó. Csak az nem antennás és kicsi már a jel. Akkor valszeg kell vegyek egyet.
2015. nov. 26. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!