Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A telefonomon lévő pénz...

A telefonomon lévő pénz feltöltése internetes virtuális számlára lehetséges?

Figyelt kérdés

A kérdés az lenne lényegében, hogy fix 2000-es számlák jönnek nekem havonta amit felkel adnom és ebből 1800 körüli érték lebeszélhető, de ha én nem használom túl gyakran telefonálásra, és a pénz bő 90% megmarad, akkor a következő hónapban lévő számlánál ugyan úgy befizetek 2000-et, és a telefon számláján ugyanúgy csak 1800 lebeszélhető, azaz nem gyűlik rajta, akkor lényegében ezt a pénzt a szolgáltató bekebelezi magának..


A kérdés az az hogy van-e valami sms-es befizetési lehetőség erre, amivel ezt a bekebelezett pénzt képes vagyok-e megszerezni magamnak a szolgáltató helyett. Azaz hogy tudok e valahol pl.: Bitcoin számlát létrehozni, és oda ien kis apró emelt díjas sms-eket küldözgetni hónap végén, hogy ne vészen már kárba a havonta befizetett pénzösszegeim a telefonra, hanem a virtuális számlámra át téve úgymond így, saját célokra használhassam..???:))



#internet #sms #telefon #pénz #bitcoin #Számla feltöltés
2015. nov. 23. 09:25
 1/1 HSz76 válasza:

Nem lehet ilyet.

Beszélj többet😃.

2015. nov. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!