Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Minden böngésző minden módja...

Minden böngésző minden módja megtartja a cache-t, vagy?

Figyelt kérdés
Tehát pl Firefox, Chrome, Opera az inkognitó módos gyorsítótárat menti valahol? Ha igen, hol? Eléggé átjáróház a gépem néha, szóval jó lenne tudni, ki milyen oldalt látogat, mit tiltsak le hogy semmi hülyeséget ne szedjek be. Köszi előre is!

2015. nov. 23. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért átjáróház a géped?
2015. nov. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Családom tagjai ilyen-olyan indokokkal mindig idejárnak, vagy akkor használják, ha nem vagyok itthon. De nem igazán tudom visszanézni, hogy mire és mikor használják, ez pedig zavar, mert saját pénzből van...
2015. nov. 23. 17:43
 3/4 anonim válasza:
Az első válaszoló felettébb hasznos választ produkált. Nem mindegy amúgy, hogy miért átjáróház a gépe? Nem ez volt a kérdés lényege, ami engem is érdekelne egyébként...
2016. dec. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csinálj nekik külön-külön usert (a windows úgy 15 éve támogatja), és akkor nem lesz ilyen gondod.
2016. dec. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!