Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Tor böngésző biztonságos?

A Tor böngésző biztonságos?

Figyelt kérdés
A Tor böngészöben bármit lehet csinálni és nézni amit akarunk és a rendörség nem találhat meg? Nem akarok olyanokat nézni csak kíváncsi vagyok mert olvastam erről hogy miket lehet abban csinálni hogy mik vannak. És nem hiszem el hogy ezt nem találja meg a rendörség. Meg hogy embert gyereket bántalmaznak és ezek vannak a neten? A rendörség meg semmit nem tehet ellene? Mert ezt nem hiszem el jogy semmit nem tudnak csinálni aztán ok nélkül bántalmazzák őket és még fel is teszik a netre. Ez olyan mint saját magukat bántalmazzák. De nem tudom felfogni hogy ilyeneket büntetés nélkül csinálhatnak?

2015. nov. 26. 16:48
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Kösz a választ. Én igazából nem is használnám a Tort csak olvastam hogy van ilyen és kíványcsi voltam. Esetleg aut megnézném hogy ténleg vannak e olyan oldalak ahol fegyvert árulnak páldául mert ezt még nem hiszem el. Vagy ne tegyem? Igazából csak kíváncsi vagyok, hogy ténleg van e ilyen oldal, de nem nagyom akarom nézegezni. Vagy ha több időt vagyok fent valamelyiken akkor nézné a rendörség? És az útolsó válasuolonak! Nekem nimcs semmilyem szokásom egyszerüen csak kíványcsi vagyok hogy ténleg van e ilyen ahol ilyeneket lehet csinálni. Nem akarnám sokat használni csak fel pillantanák. Ez menyire biztonságos és hogy növelhetem a boztonságot? Milyen oldalt keroljek amit legjobban néznek? És

agyar rendörök vagy amerikaiak nézik ezt?

2015. nov. 27. 06:10
 12/18 anonim ***** válasza:
60%

Tisztán látszik, hogy pedofil vagy.

Ha fegyvereket meg miegymást akarnál nézegetni akkor szarnál rá, ugyanis az nem bűncselekmény, nem egy sima netes oldalon is van fegyver, sőt árral.

Csak a pedofilokat vegzálják, mert az bcs.

És nyilván ezért parázol.

2015. nov. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
1 Nem vagyok pedofil! 2 Fegyverekért is elkaphatnak! 3 Én csak kíváncsi vagyok hogy van e ilyen amiket írtak! És nem az amire gondolsz! Valahol azt olvastam hogy lehet embereket felbérelni meg ilyenek, és én ezt nem tudom elhinni hogy ilyen, hogy lehet a rendőrség hogy hogy nem kapja el vagy hogy nem tudja. Erre voltam kíváncsi nem arra. Egyébként meg megakartam nézni hogy vannak e ilyen fegyveres meg egyéb oldalak amiket a rendőrség nem tud leállítani. De én inkább meg se nézem ezt a Tort mert attól parázok hogy ha mondjuk egy ilyen fegyver oldalt megnézek akkor már elkapnak! Mert ez hülyeség, hogy fegyverért nem kapnak el mert másabbak vannak azokon az oldalakon mint máshol.
2015. nov. 27. 19:06
 14/18 A kérdező kommentje:
De így vissza olvasva a commentjeimet lehet én is ezt feltételezném magamról. De ez egyszerű a fogalmazás nem igazán megy. De megnyugtatlak hogy nem igaz. ;) Ha látnád az iskolás fogalmazásaimat akkor elhinnéd, mert azokse lettek valami jók. :D
2015. nov. 27. 19:09
 15/18 A kérdező kommentje:
De egyébként az is számít hogy egy ilyen fegyver oldalra csak felnézek vagy nézelödök mert azt is látja a rendörség. Vagy tévedek evvel kapcsolatban?
2015. nov. 27. 19:16
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Itt van pár fekete piaci ár, ha valakit érdekelne az ilyesmi. Szerintem tök érdekes, hogy a világ különböző részein mennyire mások az árak. A honlap nem egy igazi fekete piac, csak adatokat gyűjt, de a honlapon le van írva a Data sources menüpont alatt.


[link]

2015. nov. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Én amugy semmi ilyesmire nem vagyok kíváncsi íngem csak az érdekelne hogy a netnek ténleg van e ilyen sötét oldala. És szerintem az sem mindegy hogy most a rendörség is azt látja hogy egy pillanatra láttam azt az oldalt tehát fére kattintottam de nem akartam látni mert rgyből kinyomtam. Mert ha már pl egy olyan fegyver oldalon fentvagyok mint a darkweben van akkor már megnézném hogy milyen fegyvereket tiltanak. Másrész az olyan fegyver oldal amiért nem tartoztatatnának le nem azon a darweben lenne hanem máshonnan is el lehetne érni.
2015. nov. 28. 12:27
 18/18 anonim válasza:
54%
Annyira látszik, hogy Te nem a fegyverek iránt érdeklődsz. Tudom, régi kiírás, de végig olvasva mintha pedofil lennél... Igen, le lehet nyomozni, hogy mire keresel rá.
2017. febr. 5. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!