Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » "Az alapértelmezett hálózati...

Redghost kérdése:

"Az alapértelmezett hálózati átjáró nem érhető el" - Hogy lehet ezt rendbehozni?

Figyelt kérdés

A helyzet úgy áll hogy kb 15-20 percig megy rendesen a net utána megjelenik a sárga háromszög felkiáltó jellel a közepén.Majd ha elindítom a hibakeresőt akkor kijavítja a hibát és a fentebb leírt üzenetet kapom,már mint hogy az a hiba lett kijavítva.Utána néztem (itt a GYIK-on is) ennek a dolognak és találtam pár megoldást de eggyik sem használt.Szóval ha valaki tud még valamilyen megoldást azt megkérném szépen hogy írja le.

Azt még szeretném megemlíteni hogy asztali gépem van és egy "TP-Link TL-WN721N" wifi adapterrel netezek.


Hogyan kell beállítani manuálisan az alapértelmezett hálózati átjárót?



#TP-Link #net #wifi #alapértelmezett hálozati atjaro nem erheto el
2015. nov. 27. 10:44
 1/3 Rhiamon válasza:
Hálózati és megosztási központ -> Adapterbeállítások módosítása -> Jobbegér a használt kapcsolaton -> Tulajdonságok -> Kiválasztod a TCP/IPv4et, tulajdonságok -> Ott kézzel megadod neki az IPcímet és az alapértelmezett átjárót, ami a router.
2015. nov. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem használt,valami más megoldás esetleg?
2015. nov. 27. 11:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem sem használt, és viszont ugyanígy kieseget a Broadcom hálózati kártya... Marhára idegesítő ha játék közben kiesik.


Az IP-re meg nem kell beállítani semmit mert a net szolgáltatótól automatikus

2016. dec. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!