Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Twitteresek, hogyan szerezzek...

Twitteresek, hogyan szerezzek követőket? Pár napja regisztráltam és most jelenleg 11 követőm van. Valami tipp?

Figyelt kérdés
Tudom hogy Magyarországon nem nagyon divat de én szeretném használni illetve itt gyorsabban és jobban lehet követni az oldalakat. De hogyan szerezzek követőt? Nem nagyon tweeteltem még de ha akarok akkor mégis mit és milyen formában hogy felfigyeljenek rá?

2015. nov. 28. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
hogy van követőd ha még nem tweeteltél? akkor minek követnek téged? :D
2015. nov. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Miért szeretnél követőket?

Ha azért csináltál profilt, hogy te lehess a Twitter sztárja, akkor inkább töröld magad. Az oldalon információkat szerezhetsz a jelen eseményeiről, ezért neked is tájékoztatnod kéne a világot a te életedről. Azonban itt jön közbe az egyik probléma: ha nem vagy híres, nem igazán érdekelsz senkit. Az a 11 követő valószínűleg azért követ, hogy te visszakövesd.

Na de hogy hasznos is legyen a válaszom: haználj hashtag-et (#), legyen jó angolod, tweet-elj angolul és kövess mindenkit. Hidd el, 2000 követésnél kb 1500-2000 ember fog (jobb esetben) visszakövetni.

(Egyébként az első kérdésemre válaszolnál, mert engem tényleg érdekel, hogy miért szeretnél követőket.)

2015. nov. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!