Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vettem nemrég egy routert...

Vettem nemrég egy routert TP-LINK_6B3E64 névre hallgat. Sikerült elérnem, hogy működjön a net, de a Wi-Fi-re nem tudok csatlakozni, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Az internet tökéletesen működik, UPC internetem van, de PPPoE, mivel kaptam a szolgáltatótól egy felhasználónevet és egy jelszavat. Az első problémám ott kezdődik, hogy amikor beteszem a telepítő CD-t, akkor a végén hibát ír ki, mert valamilyen adatok nem jók, de nem tudom, hogy miért nem.

Esetleg tudnátok nekem segíteni? Még kezdő vagyok a router használatában. Wi-Fi-zni szeretnék.



2015. nov. 29. 20:33
 1/1 P.O.C. ***** válasza:

TP-LINK_6B3E64 nem a típusa, hanem a gyárilag véletlen szerűen generált SSID (Wi-Fi hálózat név). A típusok pl. így néznek ki: TL-WR741ND, TL-WR841N, stb..


A CD -t meg felejtsd el, semmire nem jó. Próbáld meg webes felületen beállítani.

Itt egy leírás róla: [link]

2015. nov. 30. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!