Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki tud erre megoldást az...

Valaki tud erre megoldást az újratelepítésen kívül?

Figyelt kérdés

Az van hogy letöltöttem egy kis apróságot és úgy tűnik jött vele más is ami azt eredményezte hogy a böngészőm pár percenként reklám oldalakat és különböző online játékokat dob be egy új lapra és teljesen mindegy hogy mit csinálok éppen akkor és ez ritka idegesítő :/

Az adblock rajta van a gépen már próbáltam újrarakni a böngészőmet, újraindítani a gépet, vírusirtást csináltam, visszaállítottam a böngészőt alapértelmezettre az összes bővítményt és általam ismeretlen dolgot letöröltem a gépről ami egy kicsit is gyanús volt hogy okozhatja ezt Minden bővítményt az adblock kivételével letöröltem letöröltem azt is amivel valószínűleg ez a vírus vagy mi is jött egyik sem oldotta megy a problémát valami ötlet esetleg?

Ellenőriztem a feladatkezelőben nem fut semmi sem a gépen csak a Chrome és akkor is bedobálja ezt a sok szemetet Még a Chrome saját feladatkezelőjét is ellenőriztem ott sem fut semmi :( elég tanácstalan vagyok és soha többet Pirate Bay >:(



2015. dec. 5. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:

CCleaner-t futtasd le.


Spyware Terminator 2015 is megérdemel még egy próbát

2015. dec. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Anti-Malware Malwarebytes,Hitman Pro.
2015. dec. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sadi válasza:
Chrome-t töröld, rakd ujjra és meg szűnik a probléma.
2015. dec. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sadi! azt már próbáltam nem oldotta meg a ccleaner sem oldotta meg de azt hiszem megvan a kis mocsok találtam a feladatkezelőben egy háttérben futó app-ot aminek az a neve hogy luckybrowse megszabadultam tőle és azóta semmi reklám egyenlőre. remélhetőleg ez volt a baj forrása és nem ordít bele random a fülembe zenehallgatás közbe egy nyomorult reklám...
2015. dec. 16. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!