Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A felugró ablakokat és folyama...

A felugró ablakokat és folyamatos átirányításokat hogyan szüntessem meg?

Figyelt kérdés
Chrome-ot használok. Pár napja folyamatoson felugranak hirdetések, össze vissza dobál egyik reklámoldalról, a másikra. Ha kattintok egyet valamire, már át is vagyok irányítva vagy felugrik egy ablak. Máskor is volt már ilyen gondom, de akkor egyszerűen vezérlőpult->programok törlése és meg is volt oldva. Most viszont nem találok semmi ilyen programot. DnsUnlocker-t ír a reklámok alján, eddig ezt a programot töröltem, de már nem találom sehol, ellenben kb lehetetlenné vált az internetezés(kivéve FB.). Ja és a gépen is úgy nyüszít azóta, mintha meg akarna halni. Nagyon várom a segítséget.(Ezt a szöveget is harmadjára tudtam csak beküldeni, mert mindig átirányított...)
2015. dec. 17. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Minden problémádra a megoldás: HÚZD KI A TÁPKÁBELT!

véletlen nem lehet, hogy benyaltál valami vírust? mert ha eddig nem volt ilyen és pár napja megszaporodott akkor vagy te magad telepítettél valamit, vagy egy vírust kaptál...


22F

2015. dec. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
CCleanerrel tisztítsd meg a gépet, futtass egy vírusírót/keresőt! Próbálj meg egy másik böngészőt! Telepíts egy Pop-Ub blokkolót!
2015. dec. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem ez segített:

[link]

...Aztán meg a Chrome-ra rátenni:

[link]

2015. dec. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos egyik sem jött be. CCleaner nem használt, a malware pedig a futtatás és blokkolások után nem engedett csatlakozni az internethez sőt maga a chrome se jött be ezért letöröltem. Az adbloc-plus valamivel jobbá teszi de így is elég bizonytalan. Egyéb lehetőségek? Vagy valami rosszul csináltam?
2015. dec. 17. 15:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Használj Firefoxot!
2015. dec. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!