Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebookon van még az a...

A facebookon van még az a lehetőség, hogy két oldal egyesítése?

Figyelt kérdés
mert sajnos én találom, van két oldalam, és szeretném egyesíteni őket. ha egyesítem őket, és amelyiket nem szeretném megtartani, annak az idővonalán közétett dolgokat átteszi-e, a megtartani kívánt oldalra?
2015. dec. 17. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:

A Beállítások > Általános résznél alul van az Oldalak egyesítése lehetőség.

Fontos: "A hasonló nevű és ugyanarra a dologra vonatkozó oldalak egyesíthetőek."

Amelyik oldalt nem szeretnéd megtartani, annak tartalma elveszik, csupán az oldal kedvelői kerülnék át a másik oldalra.

2015. dec. 20. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy nekem nincs olyan ott, hogy oldalak egyesítése. De nem is ez a probléma, mert elértem máshogyan, a súgóban megkeresem, hogy profil egyesítése kiadja a lehetőségeket, és azon belül van egy link amire rákattintok, és így oké, viszont mindig azt írja ki, hogy nincs olyan oldal melyet egyesíteni lehetne. Szóval nem értem, hiszen a név egyezik, minek kell még egyeznie, milyen tartalomnak? Vagy ez magán profilra nem vonatkozik? Nekem két profilom van, és azt szeretném egyesíteni. Most az idővonalon is egyeznie kell mindennek, meg a fényképeknek, a kedvelt oldalaknak is, vagy minek pontosan, hogy egyesítse a két oldalt. Nem lát át ezt az egészet. Na most, amelyet nem szeretnék megtartani oldalnak az idővonalán lévő dolgai, illetve akik azokat lájkolták, mind elvesznek?
2015. dec. 20. 17:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Profilok egyesítésére nincs lehetőség, csak oldalakat lehet.
2015. dec. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és azt sem lehet megoldani, hogy csak az ismerősöket vonja össze, hogy ne kelljen újra jelölgetnem?
2015. dec. 20. 22:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs ilyen lehetőség.
2015. dec. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!