Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudom a routert összehango...

Nem tudom a routert összehangolni a laptopommal. A telepítő CD-vel azt írja ki, hogy az Ethernet kártya nem válaszol. Amikor a böngészőbe beírtam a 192.168.1.1-et (azt hiszem), és ott kéri a felhasz. Név/jelszó, ott megakadtam. Hogyan jutok tovább?

Figyelt kérdés
Egy régebbi Netgear 54 Mbps Wireless Router WGR614v7 van, amit kb 8-10 éve használtam, és most újra szükségem lenne rá, és arra is gondoltam, hogy már nem a feltüntetett "felhaszn.név: admin, jelszó: password" az érvényben lévő dolgok, hanem a régi használatkor új jelszó került beállításra. Hogyan tudom kideríteni, hogy mi a felh.név és a jelszó, amivel tovább tudok menni, vagy hogyan lehet ezeket kitörölni, hogy újra az alap beállítások legyenek, amik rajt vannak a hátoldalán?

2015. dec. 19. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:

nyomd be egy gémkapoccsal a reset gombot valameddig(ez lehet pár mp, vagy pár10 mp), majd próbálj belépni azzal a felhasználónévvel, jelszóval, ami fel van tüntetve rá

ha nincs, akkor keresd meg a neten és azzal próbáld

remélhetőleg ekkor be tudsz lépni

2015. dec. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem találtam rajta reset gombot. Hol kellene lennie?
2015. dec. 19. 16:52
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez a "Restore Factory Settings" az antenna mellett? Nem úgy néz ki, mint egy gomb, inkább csak mintha valami oda lenne ragasztva.
2015. dec. 19. 16:55
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké, benyomtam. Megpróbálom, ha sikerült visszajövök és megköszönöm! :)
2015. dec. 19. 16:57
 5/6 A kérdező kommentje:
Nehezen, de összehoztam! Köszönöm szépen a segítséget! :)
2015. dec. 19. 20:33
 6/6 anonim ***** válasza:
szívesen
2015. dec. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!