Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi baja va a Torrentnek?

Mi baja va a Torrentnek?

Figyelt kérdés
Ujra lett rakva a gép és letöltötem qTorrent 2.0 aztán töltötem le hozzá torrenteket is de ezek olyan fehérszínűek voltak nem zöldtorrent ikonok és nem is tölti le őket mit csináljak?
2010. márc. 23. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha jól töltötted le őket,akkor társítsd az utorrenthez őket.
2010. márc. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a qTorrentet, rakd fel az uTorrentet, nálam eddig mindig jól működött.
2010. márc. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a q és az u ugyanaz. Valaki így hívja,valaki amúgy.
2010. márc. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Társítottam de nem tölti nincs seed se peer.
2010. márc. 24. 17:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Tölts le valami másikat, az a torrent már halott, nincs fenn senkinek. Javaslom olyan torrentet szedj, amit sok más is szed, próbának (hogy egyeltalán működik e) tölts le egy torrentet a torrent.linklist.hu oldalról, lehetőleg az elejéről a listának, hogy az jön-e.
2010. márc. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Onnan is töltötem be is hozza a seed/peer-eket de nem tölt az elérhetőség 0.De felvan nekem telepítve a Kerio (tűzfal) meg az Avira (vírusírtó) lehet hogy valamelyik blokkolja?
2010. márc. 25. 17:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen a tűzfal blokkolja. Nem ismerem ezt a tűzfalat, de biztos van hozzá leírás, hogy kell rajta portot nyitni, kivételt megadni.
2010. márc. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!