Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok Operában vagy...

Hogyan tudok Operában vagy akármelyik más böngészőben oldalakat letiltani? BŐVEBBEN LENT!

Figyelt kérdés
Már ezelött is de mostanában főleg előfordul az a probléma hogy akármilyen böngészőben rámegyek egy oldalra fél percenként átiráyít valami adnetworkperformance valamilyen reklámoldalra. Konkrétan amíg ezt a kérdést írtam vagy 10x megszakította ez a sz*r a hülye reklámoldalaival és már nagyon unom hogy nem tudok így semmit se csinálni. Ha valaki tud megoldást legyen szíves írja meg nagyon hálás lennék, főleg Operát használok de minden böngészőn ezt csinálja elképzelhető hogy a gépemmel van baj? Elnézést ha kicsit összeszedetlen a leírás de nagyon siettem hogy nehogy megint felugorjon valami sz*r. A válaszokat előre is köszönöm!

2015. dec. 21. 13:28
 1/3 belapus ***** válasza:
87%

Elképzelhető, hogy fölkerült a gépedre egy reklámprogram.

Nézz szét a telepített programok között, az ismeretlenekre, gyanúsakra keress rá, ha nincs szükséged rá, távolítsd el.

Ezután jöhet az AdwCleaner és/vagy a Malwarebytes Free futtatása.

2015. dec. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! Igazad volt tényleg valami reklámprogram volt a háttérben, az AdwCleaner bevált azóta sokkal gyorsabban böngészek nem irányít át ilyen hülye oldalakra. Még egyszer nagyon köszi! Ment a zöld pacsi :)
2015. dec. 21. 16:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is van.Megmondadád kérlek,mi volt a te gépeden a progi?Mert az enyémen most semmi olyan nincs,ami gyanús lenne...
2016. jan. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!