Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van értelme 'magamnak' üzemelt...

Van értelme 'magamnak' üzemeltetnem az oldalt?

Figyelt kérdés

Létrehoztam facebookon egy oldalt, a kedvenc színésznőmről, aki nem túl ismert, és emiatt magyar nyelvű fan oldala még nem is volt.. A probléma épp ez az, hogy nálunk kb senki nem ismeri Emilia Clarke-ot. Ennek köszönhetően valószínűleg nem nagyon fognak érkezni rá lájkok..


Mivel ennek nem sok értelme van, hogy naponta kirakok egy posztot és csak én lájkolom, ezért egy olyan INGYENES megoldást keresek, ahol legalább egy pár aktív embert tudnék begyűjteni.

Ismerőseimnek nem merem ajánlani, mert elég cikinek érzem...


2015. dec. 22. 09:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki, sokan ismerik a Trónok harcát. Csatlakozz a magyar TH közösséghez és ott ajánlgasd, biztosan jön pár ember.


Szerintem ha valaki bármit csinál önszorgalomból, azt parasztság leszólni. Nem árt vele senkinek, szereti csinálni, mi ezzel a gond? Csak nyugodtan csináld, ne törődj a gyökerekkel. ;)

2015. dec. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
most kíváncsiságból rágugliztam a hölgyre és kishíján a nadrágomba élveztem
2016. jan. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!