Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » T-Home féle ADB Pirelli modem...

T-Home féle ADB Pirelli modem routert le lehet cserélni másra?

Figyelt kérdés
Ha veszek helyette például egy ilyet [link] ezzel ugyanúgy lesz kapcsolatom ?

2015. dec. 28. 11:27
 1/8 Molyolo ***** válasza:

Jó kérdés mert lehet hogy a T-homos modem azonosítója hozzá van párosítva a szolgáltatásodhoz.

De nem biztos.

De a t-homoshoz hozzácsatlakoztathatod amit kinéztél.

Email kérdezd meg az ügyfélszolgálattól szoktak rá válaszolni 1-2 napon belül.

2015. dec. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a szolgáltató adta, akkor velük kell egyeztetned.
2015. dec. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sokan mondják, hogy ADSL+Router kombót nem érdemes venni.

A gyári ADSL modemet meghagyod, majd arra rádugod a routert.

Olcsóbb, és állítólag stabilabb.

2015. dec. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk wifiroutert hozott a T-comos, az a legjobb, ha egyben van.
2015. dec. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 P.O.C. ***** válasza:

Ha van IP TV és digitális telefon vonal is, ami a modemre van köve, akkor nem cserélheted, mert az csak tréhomos modem-router kombóval működik.

Ha csak neted van esetleg hagyományos telefonnal, akkor lecserélheted, de nem arra amit választottál, mert Annex B kell.

Mi a probléma amúgy a Pirellivel?

2015. dec. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Próbáltam már visszadugni az előzőleg használt modemet és routert csak nem volt internetkapcsolat.

Az a problémám ezzel a t-homeos router-modemmel, hogy tévesen DOS támadást észlel és letiltja egy kis időre a gépemet(router logban írta).Ez előfordult már torrentezésnél és peer to peer alapú launchereknél is.A DOS védelmet kikapcsoltam, de még így is le szokott tiltani.

Sok játékkal alapból nem tudok játszani mert a portok le vannak tiltva.Tudom hogy ki lehet nyitni, de az összes játékhoz egyszerre nem tudok annyit kinyitni.

TP Link routerem volt eddig is, semmi problémám nem volt vele, ezért szeretnék megint egy olyat.

2015. dec. 28. 22:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is T-Comos és szintén Pirelli. Ma egész délelőtt nem működött, meg kellett keresnem a beszeréli papírt (MR szám miatt), hívtam a 1412-t, mert se a wifi, se a kábeles nem ment. Két Led villogott, de a DSL nem. Beszéltem az informatikussal, szerinte áramingadozás okozta. Itt ugyan nem lehetett ezt észlelni, de lehetséges. Azóta rendben működik, mnden Led világít rajta. Hívd fel a 1412-t, 4.2-es menűpontban találsz segítséget, ne variálj.
2016. jan. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocs. *Beszerelési és MT szám.
2016. jan. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!