Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Dupla account/felhasználói fiók?

Dupla account/felhasználói fiók?

Figyelt kérdés

A dupla fiók szinte minden oldalon/fórumon/torrenten tiltott. Miért van ez és, hogy mérik/találják meg a dupla fiókos felhasználókat? Mert velem például már előfordult, hogy több fiókkal voltam fent valahol, de nem szankcionálták.


Aki tájékozott a témában, például egy fórum/torrent szerkesztő felvilágosíthatna. :)



2015. dec. 29. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Közös e-mail cím. Belépés azonos IP címről. Időben mindig közel van a login a 2 accountról.
2015. dec. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy db e-mail címmel nem tudsz 2x regelni sehová, mert az már akkor foglalt lesz, és ha jól tudom a legtöbb internetszolgáltató folyamatosan változó IP címmel látja el az előfizetőit. Meg az IP önmagában akkor sem elég, mert mondjuk belépek a haveromnál a saját fiókommal pl. nCore-ra, és akkor ez olyan mintha neki két db accountja lenne, pedig az egyik az enyém. Szóval biztos van erre valami jobb szisztéma.
2015. dec. 29. 11:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ncorenál pont ezért kell megadni, ha mondjuk a tesód vagy valaki más is a te gépedről nyomul. A rendszeres bejelentkezéseket nézik.
2015. dec. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én már léptem be többször is más IP-ről és más gépről nCore-ra aztán nem lett semmi.
2015. dec. 29. 14:51
 5/5 A kérdező kommentje:
Tuti van valami más mód amivel hatékonyan ki tudják ezt szűrni, mert pl baromság lett volna kirúgni engem nCore-ról mert letöltöttem anyámnak egy filmet az ő gépére más IP-ről, hiszen az arányomat tartom. Szóval tuti komplikáltabb a helyzet annál, hogy "hopp xy IP-ről két külön fiók is belépett, töröljük őket"...
2015. dec. 29. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!