Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért kaptam ezt az e-mailt?...

Miért kaptam ezt az e-mailt? Kéne aggódnom?

Figyelt kérdés
tudtommal nekem nincs paypal accountom mégis ezt kaptam tegnap [link] mire véljem? valami spam vagy aggódnom kéne?
2015. dec. 29. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, ez spam. A paypal ilyen emailcímről nem küld levelet. Plusz az a link ami a levélben van, tuti nem az igazi paypal oldalra visz. Kukázd.
2015. dec. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lásd a feladót: @newsletter.eu


Ennek a világon semmi köze nincs a PayPal-hoz. Törölheted nyugodtan.


Pláne, ha nincs is account-od, akkor mit blokkoltak?

2015. dec. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem spam lesz, ha a verify your account fölé viszed a kurzort, akkor a bal alsó sarokban látnod kéne, hogy mire fogsz rákattintani.


Az email cím is gyanús, newsletter.eu?


Egyszerűen ki tudod deríteni, van-e paypalod. Írd be ide az email címed és a kódot amit kér (kis és nagybetűkre figyelj), aztán kiderül, kapsz-e emailt, vagy kiírja az oldal, hogy "We couldn't find an account using that email address. Try again or create a new account"


[link]

2015. dec. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm valóban spam lehet
2015. dec. 29. 15:49
 5/8 A kérdező kommentje:
erre dob ha a veryfyre megyek [link] gondolom valami adathalász oldal lenne ami lenyúlja a paypalosok felszavát aki figyelmetlen és itt adná meg vagy nemtudom
2015. dec. 29. 15:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ugye megvan, hogy paypal emailt csak paypal-es email-címről kaphatsz?
2015. dec. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

> erre dob ha a veryfyre megyek [link]


Még a címében is benne van, hogy troll :DDD

2015. dec. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt a weboldalt sürgősen felejtsd el és nehogy megadd az adataid. Jelenteni kell a Paypal-nak, hogy ilyet küldtek neked, majd ők elintézik. Ez valószínűleg egy adathalász oldal.
2015. dec. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!