Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha a youtube-on beauty blogger...

Ha a youtube-on beauty blogger vagyok, a különböző cégek küldenek nekem termékeket ha használom őket a videómban?

Figyelt kérdés
Még csak most kezdek sminkvideókat készíteni, az sem baj, ha nem küldenek (főleg az elején gondolom biztos nem fognak), de láttam, hogy azoknak, akik már ismertebbek, küldenek ingyen termékmintákat. Akkor is kapok ilyent, ha Magyarországon élek, küldenek külföldre a cégek termékeket?

2016. jan. 2. 00:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahhoz kell egy pár ezres feliratkozás és nézettség, hogy tesztanyagot kapjál. A nagy cégek nem tárgyalnak tizenévesekkel, de ha elég ismert vagy, ők fognak megkeresni. Sajnos több száz magyar kiscsaj próbálkozik sminkvideókkal, elég nehéz kitörni közülük.
2016. jan. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de nem tudom, honnan vetted, hogy kiscsaj vagyok.. Igen, azt gondoltam, hogy kellenek követők és nagy nézettség. Ó és azt elfelejtettem, hogy a videóim angol nyelvűek, így jóval több emberhez eljuthatnak.
2016. jan. 3. 18:44
 3/3 anonim ***** válasza:
#2: Bocs az előítéletért, de a hazai sminkvideósok 99%-a tizenéves, és nem beszélnek angolul. Így máris nagyobb eséllyel indulsz. Ha dobsz egy linket a fiókodról, máris szereztél +1 feliratkozót... :)
2016. jan. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!