Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem töltődik fel a videóm sem...

Nem töltődik fel a videóm sem Youtube-ra, sem Indavideóra, de miért?

Figyelt kérdés
YT-n 89%-nál áll le, Indán pedig 90%-nál. Érdekes. :) Nem tudom, mi lehet a baj. Kb. 5 perces videóról van szó, a Tulajdonságoknál MP4-et ír, de elvileg a YT átkonvertálja, ha nem megfelelő a formátum, ugye?
2016. jan. 2. 00:47
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem gyanús hogy hibás a fájl. lejátszás közben nem esik szét a kép?


egyébként a feltöltés szakad meg vagy a feldolgozás?

2016. jan. 2. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De, igen, tényleg szétesik. Ezek szerint menthetetlen? Olyan sokat dolgoztam rajta... :(


Mit lehet tenni, hogy legközelebb ez ne történjen meg? Sima Movie Makerrel csináltam, és egy YT-ról leszedett videó alá tettem magyar feliratot.

2016. jan. 2. 15:15
 3/9 A kérdező kommentje:
Amit eredetileg leszedtem YT-ról, azt a fájlt is lejátszottam, de annak nincs semmi baja. Szóval utána rontottam el valamit a szerkesztés közben. :'D
2016. jan. 2. 15:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha az eredeti projectet elmentetted, akkor nem kell izgulni kiexportálod újra, nem?
2016. jan. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, megvolt az eredeti project, és kiderült, hogy más formátumban kellett volna elmentenem, mert ennek során sérült meg a fájl. Már fel is töltöttem YT-ra. :) Köszönöm a segítségeteket, ment a zöld kéz. :D
2016. jan. 2. 16:01
 6/9 anonim ***** válasza:
A következő alkalommal pedig ne movie makerrel próbálj feliratot gyártani, hanem mondjuk subtitleworkshoppal és külön fájlként töltsd fel a feliratot. (youtubeon hozzáadható a feliratfájl a videóhoz)
2016. jan. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az miért jó nekem? Más gond nem volt a Movie Makerrel.
2016. jan. 3. 09:41
 8/9 anonim ***** válasza:

Pl mert lejátszáskor ki illetve bekapcsolható, sőt különböző nyelveken is tölthetsz fel feliratot.


1: eredeti angol

2: magyar fordítás

3: karaoke verzió

2016. jan. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm. :)
2016. jan. 3. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!