Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon megjelölés kéretlen...

Lucsiiii kérdése:

Facebookon megjelölés kéretlenként Valaki megtudná mondani nekem mit is jelent ez, mi történik ezáltal? Eltűnt az egész beszélgetésem.

Figyelt kérdés
Telefonomról az egyik legfontosabb emberrel való beszélgetésemre rákapcsoltam arra,hogy megjelölés kéretlenként.Igazából csak annyi történt hogy amit addig beszéltünk minden kitörlődött.Nagyon szeretném visszakapni a beszélgetést.

2016. jan. 3. 14:36
 1/2 anonim válasza:

Szűrt üzenetek közt nézted?

Off: Én meg pont azt szeretném beállítani, hogy egy bizonyos személytől ne kapjam meg az üzeneteket. Miután ezt véletlenül beállítottad, nem kaptad meg a további üzeneteit sem?

2016. jan. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
^ Tiltsd le az üzeneteket attól a bizonyos személytől. Pluszban akár a profilját is letilthatod, így nem csak írni nem tud neked, hanem egyáltalán nem láthatja a te profilodat. (És te sem az övét.)
2016. febr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!