Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért raknak ki MINDENT a...

Miért raknak ki MINDENT a facebookra?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem, miért raknak ki egyes emberek MINDENT?? Miért csinálják azt hogy karácsonyi-szilveszteri-buék-lóf.sz kép, tegnap éttermi-vacsi kép, és ez megy egész évben?? Miért? Miért nem lehet 3-4 havonta posztolni valami eseményt? Miért kell minden egyes mozzanatát kitenni? Ettől lesz jobb az élete, ettől lesz boldogabb? Ha nem rakja hogy az éttermi képet akkor világvége lesz? Teljesen ki vagyok akadva ezektől a BUTA emberektől, hiába ismerem sajnos de tiltottam is a francba ezeket az embereket, egyszerűen hányok ezektől, és nem tudom mi szükség van erre.
2016. jan. 4. 07:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert nem vagyunk egyformák. Vannak akiknek ezek fontos dolgok, és vannak akik haszontalannak tartják.

És vannak akik az ilyen kérdésekre itt várják a választ, ahelyett hogy gondolkoznának.

2016. jan. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Itt úgy se fogsz érdemi választ kapni. Vannak ilyen emberek is. Szerintem is IQ bajnokok? , akik máshogy nem tudják kiélni magukat. Egy ideig felnézegettem én is , de már nem érdekel ez az értelmi színvonal. Persze majd jön itt is egy-két hasonszőrű és lehurrognak vagy lepontoznak. De így kerek a világ.
2016. jan. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azert mert nincs életük, itt élik ki magukat, föleg azokkal az "ismerösökkel" akiket valójában nem is ismernek.
2016. jan. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy dühöngsz, tanuld meg használni a Facebookot! Le lehet iratkozni az ismerősök frissítéseiről, és lám, nem fogsz idegrohamot kapni azért, mert valaki a rendeltetésének megfelelően használja a szóban forgó oldal adott funkcióját.
2016. jan. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendeltetés szerűen? :D Az hogy percenként kirakja, hogy megyek a boltba, stb? Lehet hogy megvan engedve, de a normális ember az ilyenre azt mondja hogy idióta élettelen, aki itt akar kitűnni valahogy. Nyugi, tudom hogy egy kattintás meg is tettem ezt, csak idegesít hogy egyre többet kell klikkelnem.
2016. jan. 4. 09:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Inkább az ilyen családi-baráti élmények, mint a politikai mocskolódás.
2016. jan. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!