Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mire jó a badoo? És hogy...

Mire jó a badoo? És hogy kerültem fel rá, ha nem regisztráltam? Hogy tudom törölni magam?

Figyelt kérdés
E-mailen kaptam pár üzenetet, hogy a badoo-n írtak nekem emberek. Azért nem értem, mert én nem regisztráltam. Nem véletlenül, nincs szükségem egy újabb értelmetlen közösségi portálra. Éppen ezért szeretném törölni magam, de egyszerűen nem találom, hogy hol.

2016. jan. 4. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
62%
És te meg elhitted, hogy tényleg írtak neked badoon úgy, hogy nem is vagy regisztrálva? Egyszerűen csak megszerezték az email címed valahonnan és bepróbálkoztak, de komolyan csodálkozom, hogy vannak még akik ilyeneket bevesznek.
2016. jan. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Előszőr is fogd vissza magad:D

Gondoltam, hátha valamilyen úton-módon facebook profilhoz kapcsolódik, lehet valamire rámentem véletlenül, így született meg ez a profil.

Nem szoktam 0-24 órában az interneten lógni, így nem is értek hozzá. És nem is állítottam, hogy értenék. Így úgy gondolom megengedhetem magamnak, hogy bármit elhigyjek egy számomra ismeretlen portálról.

2016. jan. 4. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!