Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám valaki más...

Hogyan tudnám valaki más YouTube kommentjét töröltetni?

Figyelt kérdés
Nagyon gyűlölködik és káromkodik a kommentben.

2016. jan. 5. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
ha nem a te videód alatt teszi, akkor csak jelenteni tudod az illetőt.
2016. jan. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már megtettem de csak annyi történt hogy azzal a csatornával amivel bejelentettem azzal nem látom azt a kommentet de ha egy másik csatornával lépek be akkor újra látom, szóval nem lett törölve.
2016. jan. 5. 13:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Ki Ő ? megtudhatjuk ? "Híres" troll ? :)
2016. jan. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Híresnek nem tudom mennyire az, de a neve MagyarHunor.
2016. jan. 5. 14:31
 5/6 anonim ***** válasza:

és mi a célod vele? te nem látod, kész...könyörgöm...megnézed másik csatornával, oszt ott látszik...ne nézd.


ez hasonló szint, mint amikor valaki fészbukkon letiltja az exét, de másik profillal meg állandóan nézi, mit rak ki, és mindenről naprakész infója van...

2016. jan. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem olyan, még kicsit se. Azért szeretném törölni mert leoltott így ha törlöm senki se láthatja miket írt nekem. De ha nem lehet törölni az se nagy gond mert egyre több a komment és egyre lejjebb kerül amiket írtunk így egyre kevesebb az esélye hogy valaki lássa.
2016. jan. 6. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!