Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek ilyen videókkjal...

Szerintetek ilyen videókkjal van esélyünk a youtube-on?


2016. jan. 5. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt nem értem,hogy lehet több feliratkozótok,mint ahányan megnézték a videókat.Amúgy kétlem.
2016. jan. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
úgy hogy régen raktunk fel többet csak letöröltük
2016. jan. 5. 20:20
 3/7 A kérdező kommentje:
amúgy ezt jól kiszámoltad :D
2016. jan. 5. 20:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Az hogy lehet-e esélyetek a YouTube-on relatív fogalom. Esélyetek van, de azért tenni is kell. Szerintem nem tanácsos eleve addig belekezdeni a videózásba amíg nem múltatok el legalább 15-16 évesek, hiszen addig még nincsenek is igazán tapasztalatotok az életről stb. Mondjuk a mai magyar YT hírességekeket zömmel a 8-16 éves korosztály nézi, tehát igazából nem nehéz nekik tetsző tartalmat készíteni. De nem lesz mindenkiből YT celeb és ha eleve úgy vágtok bele hogy híresek akartok lenni, akkor jobb is ha hadjátok!
2016. jan. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem híresek akarunk lenni csak nem a senkinek akarunk dolgozni
2016. jan. 5. 20:25
 6/7 anonim ***** válasza:

az eleve rossz hozzáállás. azért kell belekezdeni, mert leköt, nem azért, hogy másokat lekössön...szerintem így semmi értelme, mert csináltok 3-4 videót, de megnézik max 100-an őket 2 hónap alatt, és akkor abbamarad.


ha én találok magamnak egy nagyon jó hobbit, azt nem fogom azért befejezni, mert valójában rohadtul nem érdekel senkit, vagy esetleg megszólnak érte.

2016. jan. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Titkositott004 válasza:
Szerintem van értelme a videóknak vicces szóval ne hagyjátok abba hajrá :DD
2016. jan. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!