Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen esélyünk lenne erre a...

Milyen esélyünk lenne erre a 10 milliós támogatásra? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

Két gyerekünk van - házasságban élünk- 40 alattiak vagyunk -büntetlen előéletűek- van vidéken egy 100m2-es újépítésű házunk. Munkaviszony férjemnek folyamatos már 10 éve- nekem pont idén volt egy 3 hónap megszakítás, de már nyár óta melózom

Szeretnénk 3. gyereket-de ahhoz kellene a bővítés!-pont 7-8 millió kellene hozzá!!!

Már vettünk fel szocpolt az előző kettőhöz.

Nekünk tényleg nagy segítség lenne!Hitelt már nem szeretnénk fel venni mellé! Ki az aki hasonló cipőben jár és várja a januárt???



2015. dec. 23. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Semennyi, mivel csak lakásvásárlásra vagy új lakás építésére lehet felvenni. Bővítésre, felújításra, ehhez hasonlókra nem.


El kell adnotok a meglévőt, a vételárat teljes egészében beforgatni és újat venni rajta. A támogatást a fennmaradó részre kérhetitek.

2015. dec. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tehát amennyiben papíron eladom a szüleimnek a házunkat, és visszaveszem az már jó lehet ?
2015. dec. 23. 18:00
 3/8 anonim ***** válasza:

A jó öreg magyar találékonyság (=ügyeskedés). Csak vicc, nem bántásból mondom :)


Nem jó: az igénylő nem lehet rokona az eladónak. Úgy tudom ez a régi szocpolnál is így volt. (Ilyen könnyen azért nem engedik kijátszani a törvényt :))

2015. dec. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tercier; azt mondták a tévében, hogy padlástérbeépítésre, vagy egy szoba hozzáépítésre is használható.


Azt is mondták, hogy valahol már el is lehet olvasni. Mondták, hogy hol, de engem nem érdekel, nem jegyeztem meg.

2015. dec. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

17:21

A napokban nem követtem a CSOK-os híreket, de még mindig úgy tudom, h csak új építésű ingatlan vásárlására adják (használt ingatlanra is adnak, csak jóval kevesebbet).

Szerintem a TV-ben azt hallottad, h új építésűnek számít a ház, ha x éven belül volt tetőtér-beépítés, stb.


Legalábbis karácsony előtt még ezt mondták, de mondom, nem követtem a híreket, szóval lehet, h változott.

2015. dec. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a jövőre értette az ürge, aki a hiradóban magyarázta; és mondta azt is, hogy hol lehet pontosan elolvasni.Ahol már megjelent, hogy mindenki láthassa.

Talán a híradótól lehetne megkérdezni, hogy kivel volt a beszélgetés, és mit is mondott.

2015. dec. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi!


Nézzük már mi is folyamatosan - mivel nekünk ez tényleg nagy segítség lenne- csak reménykedni merek, hogy egyszer végre nekünk is összejöhet valami- hamár kőkeményen dolgozunk a férjemmel!

2015. dec. 31. 09:06
 8/8 anonim ***** válasza:
A www.csalad.hu oldalon van minden leírva.
2016. jan. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!