Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért reklámozza a facebook a...

Miért reklámozza a facebook a szélhámos kairos céget?

Figyelt kérdés
2016. jan. 9. 14:21
1 2 3 4
 1/32 Koplárovics Béci ***** válasza:
80%
Dollárért.
2016. jan. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
De miért? Nem hinném hogy nagyon rá van szorulva.
2016. jan. 9. 14:37
 3/32 anonim ***** válasza:

Itt nem erről van szó!:D

Neked nem lenne jobb ha pl 200ezret kapnál nem pedig csk 100-at?Minnél több annál jobb vagy mi:D

2016. jan. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 Dr.Start válasza:

Hol reklámozza a Facebook?

Belinkelnéd?

Köszi.

2016. jan. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
8%
Mert nem szélhámos. :)
2016. jan. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 Koplárovics Béci ***** válasza:
63%

"Hol reklámozza a Facebook?

Belinkelnéd? "


Azt egy kicsit nehéz lenne, mivel mindenkinek egyedi hirdetések jelennek meg az érdeklődése szerint (többet tud arról a facebook, hogy mi érdekel téged, mint te magad). Képernyőmentést meg nem szívesen csinál az ember egy anonim oldalra :)

Legyen annyi elég, hogy "suggested site"-ként jelenik meg időnként a Kairos hirdetése a falon.

2016. jan. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Pár napja kaptam egy üzenetet egy felhasználótól:


"Hát persze, hogy nekem már jön belőle pénz. :) de higgy nyugodtan azoknak, akiknek gőzük sincs, hogy mi az a Kairos, mert nem próbálták ki. :) szerintem azok tudnak releváns tapasztalatot mondani, akik csinálják."


Mondtam hogy rendben nyitott vagyok az ő véleményére is, de akkor mivel magyarázza azokat a gyanús körülményeket, ami arra enged következtetni hogy átverés az egész. Egy terjedelmes cikk taglalja:


[link]


Azóta sem válaszolt.

2016. jan. 12. 18:14
 8/32 Dr.Start válasza:

Szerintem alapvetően a kérdés megfogalmazásával van a probléma!

Talán mintha egy kis negatív előítéletet sugallna… :)

Ha a "szélhámos" szó kimarad, még lehet, hogy hasznos válaszokat is kaptál volna.

A mondatod, ill. a kérdésed e szó kihagyásával is értelmes lenne.


Mi nem ismerjük egymást.

Mint ahogyan –elmondásod szerint- Te sem ismered a Kairost!

Ebből ugye az következik, hogy mivel nem tudok rólad semmit, akkor joggal nevezhetlek "SZÉLHÁMOSNAK" ? :)


Megelőzve a további „szájkarate” oda-vissza csatákat, már most mondom, hogy nem kívánok ehhez többet hozzátenni.


Ettől függetlenül azért látatlanba megelőlegezem neked, hogy mégsem vagy „Szélhámos” csak tájékozatlan és ebből adódóan túlzottan szkeptikus.


Szerintem Karinthy 2 mondatos szállóigéjéből te csak az elsőt hallottad meg. :)


Nem mind arany, ami fénylik.

Lehet, kedvező körülmények közt, gyémánt is.

/Karinthy Frigyes/

2016. jan. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

[link]


javaslom neked is olvasgatásra.

2016. jan. 13. 13:37
 10/32 A kérdező kommentje:
Szó sincs itt előítéletekről, max az előítéletekről. Ez a klasszikus piramisjáték továbbgondolása, amibe bele szőtték ezt a tárhelykiadós sztorit, hogy ne legyen valami látszata az egésznek.
2016. jan. 13. 13:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!