Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Programozok tudnatok segiteni...

Programozok tudnatok segiteni ebben?

Figyelt kérdés
Csinalok egy kepzest, viszont itt az adott szakman belul szeretnek egy kicsit torteto lenni, es bekerulni a szovetsegbe. Arra gondoltam, hogy elvegzek egy online ujsagiro kepzest es az adott szakmarol cikkeket irni forditani a szovetsregi weboldalon, ujsagban. Viszont jo lenne oket lehengerelni, hogy mindenkeppen bekeruljek, tudnatok par olyan programot mondani, amikkel pl email hirlevelet tudok kikuldeni, tagok, email cimeit szelektalni, boviteni... (talan ez az adatbazids kezeles)

2016. jan. 11. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:

1) Ilyen helyesírással inkább ne legyél újságíró... több precizitást igényel, még akkor is ha mobilról írsz! :) (Nem az ékezetekre gondolok!)

2) Nem egészen értem, milyen összefüggésben van a programozó a hírlevélküldéssel. Ez inkább marketing.

3) Interneten rákeresve van pár ilyen program, DE arra figyelj, hogy sok levél küldését a szolgáltatók nem szeretik. Előfordulhat, hogy spamküldőnek néznek...

[link]

2016. jan. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hidd el, tudok irni, de sokszor a telefon szotagol magatol! De a fikazason kivul tudsz mondani nekem newsgenerator site-at, amiket erdemes megtanulni, ezert kellenenek a programozok
2016. jan. 11. 11:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem fikáztalak, csak felhívtam a figyelmed a részletekre!

Ajánlottam egyébként egy programot, de itt van még egy amit érdemes megnézned: [link]


A programozó programot KÉSZÍT, tehát ezért nem értettem az összefüggést. Maximum egy hírlevélküldő program elkészítésében tud segítséget nyújtani, a használatában nem, mivel nem használ ilyet. Hogy értsd: hiába a rendszergazda telepíti az office-t, a használatában a titkárnőnek lehet nagyobb rutinja van, mert azzal dolgozik napi szinten.


Tehát elsősorban marketingeseket érdemes ezzel megkeresni, mert lehet ők több félét is próbáltak már és nagyobb benne a tapasztalatuk. Egyébként a legtöbb cég saját megoldást használ erre a célra (na ebben segíthet egy programozó) viszont ha nem akarod / tudod megírni, akkor csak pénzért kapsz ilyen téren segítséget. Az pedig sokba kerül... továbbá ott van a probléma amit említettem, hogyha saját küldőcímet használsz akkor spamküldőnek tűnhetsz akkor is, ha a netszolgáltatót smtp szerverét használod vagy a google imap szerverét.


Egyébként a hírlevél manapság nem túl nyerő. Rengeteg van belőle és az értékesek elvesznek a sok levélszemét között! Többre mész vele, ha inkább blogot vezetsz (újságcikk szerűen) wordpress erre teljesen alkalmas és hozzá csatolod egy facebook oldalhoz amire fel tudnak iratkozni. Így azokhoz jut el, akiket tényleg érdekel és az új olvasók megszerzése is könnyebb, mert akit érdekel a cikk lehet megossza és az ismerősei között is célközönségre lelhetsz esetleg.

2016. jan. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

*megosztja*


(na, látod?! szúrja az ember szemét az elírás! :D)

2016. jan. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!