Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internetkirályok, van itt aki...

Gyakrankevesetkerdez kérdése:

Internetkirályok, van itt aki tényleg ért az internethez? Internetet szeretnék beköttetni, de hogyan, hol?

Figyelt kérdés
3753 az irányítószámom.már nézelődtem mindenhol de nem értek hozzá. Nekem eddig mobilnetem volt.most szeretnék szélessávra váltani.nincs kiépítve a vezetékes telefon vonalam sem.ez baj? Az külön költség ha kiépítik? 3-4 ezret szánnék rá.de az is jó lenne ha előre ki tudnám fizetni egy évre mert láttam olyat is.a kérdésem az hogy hogyan oldható meg, mennyiért és a vonal kiépítés.Telecomot kizárnám 5600 ft/hó

2016. jan. 11. 17:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Gombszemekért ne várj csodát.
2016. jan. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Abod? Digit néztem, ott sajnos nincs, de van náluk mobil internet.

[link]

2016. jan. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Kössz, hogy írtál... Most nem lesz ott a megválaszolatlan kérdések között...! Nekem nem kell csoda! Elég egy alap net ami a mobilnethez képest hipernet!
2016. jan. 11. 18:03
 4/18 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló Köszi, de mobilnetet nem szeretnék.nem korlátlan sztem meg itt nincs 3G sincs nemhogy 4G
2016. jan. 11. 18:15
 5/18 anonim ***** válasza:

Ha sem telefon, sem kabeltv, akkor a muholdas johet szoba a mobilneten kivul. Esetleg nehany (10) szomszeddal fogj ossze, mert draga lesz.


Itt ha beirod az iranyitoszamodat, akkor kiirja hogy kit hivhatsz fel ADSL ugyben, mennyiert tudnak bekotni a telefont:

[link]

2016. jan. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha nincs vezetékes telefonházózat, akkor csak a mobilvet vagy a műholdas lehetséges. De egyik sem olcsó, sok a korlát. Esetleg össze kéne fogni és az egész faluban kiépíteni a kábelest. Nemcsak szélessávú net lenne, hanem kábeltévé is.
2016. jan. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Vagy én voltam félreérthető vagy az van amire én gondolok.itt a faluban sok embernek van telefon, internet...csak ide nekem nincs behúzva a vezeték
2016. jan. 11. 20:20
 8/18 A kérdező kommentje:
Most ha jól értem akkor nekem először telefont kell beköttetni hogy utána legyen netem?szóval a net miatt nekem plusz fizetni kellene a telefont is ha nem is használom? Valaki aki ért ehez magyarázza már el! Sajnos én nem értek hozzá!
2016. jan. 11. 20:33
 9/18 anonim ***** válasza:
Jól gondolod. A telefonvonalon keresztül működik az internet, ehhez pedig először egy telefonvonal kell. Talán még létezik internetszolgáltatás önmagában, de ez így drágább, mint ha lenne mellette telefon is.
2016. jan. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ha valaki tud valami jó szolgáltatót erre az írjon!
2016. jan. 12. 05:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!