Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tud segiteni valaki egy angol...

Tud segiteni valaki egy angol felirat forditasban?

Figyelt kérdés
A Paranormal Activity Tokyo Night c. filmhez kellene magyar felirat,talaltam is,de az sem jol idozitve sem jol forditva nincs.Angol felirat az van a filmhez,ami passzol,de angolul meg nemtudok olyan jol.Ha valaki vallalna,akkor elkuldenem neki az angol feliratot es lefordithatna nekem.Nagyon megakarnam nezni a filmet.Aki tud segiteni es akar,az jelentkezzen.Elore is thx .

2016. jan. 13. 14:51
 1/4 Tengor ***** válasza:

Komolyan azt gondolod, hogy majd valaki lefordítja neked a feliratot, ha van már kész felirat?

Vagy időzítsd magadnak a feliratot a te verziódhoz, vagy tölts le olyan verziót, amihez van jó felirat is.

2016. jan. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
VLC esetében a G és H gombokkal tudod siettetni, késleltetni a feliratot, ha rosszul van időzítve. 50ms az érték.
2016. jan. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Probaltam kesleltetni a feliratot,de az sem jott be,meg amugyis a magyar felirat nagyon rosszul van forditva.Csak azt az egy feliratot talaltam.Kerestem vagy 2 orat,meg a torrent oldalakon is,de sehol semmi.Onlinen sincs fenn felirattal sajna.Gondoltam lesz valaki,aki leforditana rendesen.
2016. jan. 13. 15:55
 4/4 A kérdező kommentje:
Sikerült megfelelő verziót találnom a felirathoz.
2016. jan. 14. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!