Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy 10 mg os netem wifi...

Van egy 10 mg os netem wifi routerral de ha a wifit ki húzom és simán a modemet akarom a géppel használni akkor nincs internet a gépen?

Figyelt kérdés
Hogy kell azt be állítani hogy legyen netem simán modemon keresztül és wifi ne keljen hozzá vagyis a wifi router ?

2016. jan. 16. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezeket a beállításokat a szolgáltató mondja el az internetcsomagod paramétereinek függvényében.
2016. jan. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De külön van van az internet. Meg vettem hozzá két éve routert ami wifis. Na már most szerintem lopják a netem és amikor nem kell a wifit ki akarom szedni a rendszerből. És ilyenkor a windows nem érzékeli az internetet windowson belüli beállításokra gondoltam de mindegy. Úgy látszik hogy ezt is nekem kell meg csinálnom magamtól. Amit ide fel raktam kérdést idáig senki sem tudod soha értelmes válaszokat adni.
2016. jan. 16. 20:25
 3/6 SimkoL ***** válasza:
Engedélyezd a beállításoknál a hálókártyát, a wifi miatt valószínűleg tiltva van, az IP címet állítsd automatikusra.
2016. jan. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm meg próbálom.
2016. jan. 16. 23:34
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja mégse nem wifiről van net a gépen hanem modemből megy egy kábel a wifi routerbe. A wifi antena küldi a jelet a telefonoknak itthon. Meg szerintem a szomszéd lopja a netem wifin kersztül és hiába van rajta jelszó nem jó akkor sem valami a sebességgel. Na viszont a routeren van 5 csatlakozó port ami az eggyik kék a többi sárga nekem az első sárgába van dugva a gép és az kell hogy amelyik kábel a kék portba megy az a gépbe meggyen és legyen netem wifi nélkül erre van valami configurálás mert én nem jövök rá a varázslatra sajnos.
2016. jan. 16. 23:46
 6/6 P.O.C. ***** válasza:

A kékbe megy a modem, a sárgában a gépek, amit vezetékesen akarsz használni. Ha jól kötötted össze, már csak be kell állítani a roputert. Nem nagy "varázslat" az egész, csak olvasni kéne hozzá. Pl. kézikönyveket és leírásokat.

Ezen a linken találsz egy egész jót: [link]

2016. jan. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!