Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik online sportfogadás...

Melyik online sportfogadás oldalt ajánljátok nekem romániában?

Figyelt kérdés

2016. jan. 18. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Google ! Tessék választani,ahol legnagyobb a választék. Miéert pont Románia? A neten az egész világon játszhatsz .Oddsportal.com, Bookmakers Rewiew,Top 100
2016. jan. 19. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
En egyiket se nagyon ajanlanam, ugyanis a roman torvenyek tiltjak az online sportfogadast. Barmilyen oldalrol is legyen szo.
2016. jan. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En az unibet.ro-n szoktam online fogadni.
2016. jan. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 galtibi2005 válasza:

a fortuna fogadoirodakban teszunk minden nap sportfogadasokat, plussz 5-10 perceneknt vannak nemzetkozi lottohuzasok, keno is van naluk, ill amit gyakran jatszunk az a turbo6 nevu jatek, kis penzzel nyomjuk olyan mint a bingo.... ezenkivul regisztralva vagyok a winmasters oldalra, fortuna.ro oldalra is.


de azert jatszom inkabb eloben mert erdekesebb, izgalmasabb, emberekkel talalkozunk stb stb, es ami nem megvetendo hogy reggeltol estig tudsz fogadni es ha nyertel azonnal fizet is, mert ez pl a neten meg a leggyorsabb fogadoirodanal is minimum 3-4 nap

2016. febr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!