Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Videózni szeretnék de nem...

Videózni szeretnék de nem merek. Vélemények? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már egy ideje gyötör a gondolat, hogy belefogjak a videózásba. (Youtubeon) Párszor felhoztam ezt a témát pár barátomnak is és ők erre persze azt mondták, hogy szerintük jól tudnám csinálni. De az a gond, hogy félek. Félek, mert rengeteg videós van és szinte mindenki ugyan azt csinálja és lehet nem tudnék kitűnni a tömegből. Meg hát még csak 13 éves vagyok (hetedikes) és lehet, hogy korai lenne még, meg nem is szeretnék oltogatások áldozatává válni. :) Meg az internet ügye hatalmas, nem tudni ki nézi meg a videóimat, ki trollkodja össze a kommentszekciót, ilyenek. Meg lehet nem tetszene a stílusom az embereknek. Mert hát egy eléggé pörgős ember vagyok, de néha vannak idióta megnyilvánulásaim. :D

Szerintetek érdemes lenne belekezdeni? Mi a véleményetek erről?

Köszönöm a válaszokat. C: Remélem érthetően írtam le a dolgokat, mert hát már eléggé este van.

Ui.: Bocsi, ha rossz témába raktam, de igazából nem nagyon tudtam máshova rakni.



2016. jan. 22. 22:54
 1/6 anonim válasza:
Ha félsz akkor ne kezd el. Van időd. Meg nem is muszaj ezt csinalni. De amugy nincs mitol felni. Te tudod.
2016. jan. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. Ha "gyötör a gondolat" és félsz tőle, akkor miért akarod csinálni? Amire vágyom, attól nem félek.

2. Ne aggódj a gonosz kommentek miatt, senki sem fog nézni. Ne érts félre, nem szemétkedem, ez az igazság. Százával, ezrével vannak magyar tizenévesek a Youtube-on, 2-3 számjegyű feliratkozóval, videónként 100-150 megtekintéssel. Hogy akarsz ezek közül kitűnni?

2016. jan. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem vágj bele! A nagy videósok is kitudtak tűnni a tömegből! Van egy videós (nem magyar) akit fél év alatt 1.000.000 feliratkozót szerzett és napinta jön neki kb. 30.000 - 40.000!! Ha jó minőségűek a videóid Te is kifogysz tűnni a tömegből!
2016. jan. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem csak a jo minőség miatt. Ha nincs semmi egyediseged akkor nincs értelme.
2016. jan. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
13 Évesen nem hiszem hogy bármi újat tudnál mutatni Nekem. A legtöbb nagy magyar youtuber azért kicsit idősebb nálaad és nem olyan fiatalon kezdték mint te. Hagyd szerintem. Van lány ismerősöm aki a bnőjével film krutikákat csinált (hollywod hírűgynökség copy) és borzasztó rosszak voltak szerencsére abba is hagyták. Fiatal vagy és éretlen, max egy szűk réteg nézne. Nem bántásból mondom, csak szeretnélek megóvni a csalódástól :) várj még vagy 5 évet és ha utána is késztetést érzel erre akkor vágj bele. Addigra lesz valamennyi tapasztalatod minden téren. + nem hiszem hogy jelenleg értenél ahhoz hogy milyen kamerával vágj bele vagy milyen mikrofonnal stb a videók szerkesztéséről már ne is beszéljünk. Gyakorolj ezen a téren i, csiszold a beszéded hogy ne minden második szavad az legyen hogy "őőő" meg "izé" :) tanulj, okosodj, fejlődj. Aztán hajrá ;)
2016. jan. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#1 okés.

#2 lehet, hogy te így vagy vele, de nálam van jó pár ilyen dolog amitől félek mégis szeretném. Tudom, hogy először tuti nem néznének sokan, de, ha abból a 3-ból legalább egy troll, az nekem ugyanolyan rossz mint nagyobb vidiseknek a nagyobb számú troll.

#3 köszi a biztatást! :)

#4 hát azért egyéniségem az van... :D

#5 lehet, hogy igazad van. Viszont a videóvágáshoz értenék, mert volt már hasonlóval dolgom, meg a beszédkésségem se rossz, eléggé kommunikatív egy ember vagyok, ezért is szerettem volna egyrészt elkezdeni, hogy kibeszélhessem magamból a dolgokat. :D Mindenesetre köszi, lehet, hogy tényleg kéne vele várnom még pár évet. :)

2016. jan. 28. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!