Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom azt elérni hogy...

Hogyan tudom azt elérni hogy az IP címem más országba mutasson pl. Egyesült Államokba?

Figyelt kérdés

Internetes vásárláshoz is hasznos lehet mert, akkor nem számolnak rá külön Áfát, stb. Természetesen maga az a tény is zavaró, hogy "nyomon követnek".

Ehhez milyen program,vagy egyéb szükséges? Chrome-ot használok és ott van egy olyan opció, hogy: "Nincs nyomon követés" kérés küldése a böngészési forgalommal- ez ér valamit?

Tor browser-t azért nem akarok használni.. annyit nem ér szerintem.

Szerintetek mi erre a legegyszerűbb módszer?

Ennek az IP cím titkosításnak lehet valami hátulütője(az internet szolgáltató észre veheti?) , vissza nyalhat a fagyi? Mert annyira azért nem fontos.

Nem vagyok túlzottan jártas a témában, minden segítséget szívesen fogadok!



2016. jan. 23. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
VPN.
2016. jan. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

TOR, vagy fizetos proxy az USAbol. Termeszetesen eszreveszik hogy minden forgalmad egy cimre megy (es hogy ott pont egy proxy van), de feltorni nem lehet.


A nincs-nyomon-kovetes annyit er amennyire betartjak. Ez csak egy uzenet, ha nem erdekli oket akkor nyomon fognak kovetni.

2016. jan. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

A VPN-t, Proxy-t, TOR-t leírták. De:


"Internetes vásárláshoz is hasznos lehet mert, akkor nem számolnak rá külön Áfát,"


Azt a kiszállítási cím (ország) alapján teszik. Hiába fogsz amerikai IP-ről magyar címre rendelni, az ÁFA ugyanúgy rajta lesz. Sőt, több helyen nem is a feladónak, hanem itthon a vámolásnál fizeted meg az ÁFÁ-t.

2016. jan. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azt tudom hogy az áfa itthon kerül rá. Nem pontosan fogalmaztam, bocsi . Netflixre, WWE Networkre gondoltam esetleg E-bookra. Ha jól gondolom úgy azokra nem lenne áfa.

De ez így legális lenne egyáltalán?

Fizetős IP kilőve. VPN-ről TOR-ról mi a véleményetek?

2016. jan. 23. 21:10
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nos, hát az internetes vásárlásra nem tudok kielégítő választ adni, mert nem nagyon szoktam vásárolni online. Egy kis tapasztalattal azt tudom mondani, hogy a Tor segítségével el tudsz rejtőzni egy másik ip "alá" és böngészni a weben/deep weben. Na igen, a nagy hátulütője, hogy olyan oldalakra is ráakadhatsz, amelyeket elvből elutasítasz, de ha ip-t akarsz elrejteni egy "jó" megoldás. Van még ez a freenet vagy mi, de arról nem tudok semmilyen érdemleges válasszal szolgálni. És igen, van még megoldás sok 100.
2016. jan. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket!
2016. jan. 26. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!