Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik internetes tárhely...

Melyik internetes tárhely olyan, mint amilyen a rapidshare volt? Korlátlan tárhely, és hosszú évekig meg is marad amit feltölt az ember? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok ! A rapidshare jó volt,mert hosszú évekig garantáltan ott volt a fájl,fájlok.Egy ilyen tárhelyet keresek.Fontos,hogy valóban korlátlan tárhely legyen.Mindegy legyen hogy 10gb-ot töltök fel vagy később 50-lesz belőlle,vagy esetleg a teljes wincseszter tartalmát is feltehetem.(500gb)

2016. jan. 24. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
igazából a tárhelyek 99%-a ilyen.. csak a megfelelő csomagot kell megvásárolnod.A google drivenál vehetsz tárhelyet 10$\hó áron 1tb-t és ott biztos hogy nem fog eltűnni a cuccod
2016. jan. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A válasza jó.Jár is a töld kéz,csak konkrétan arról van szó,hogy muszály feltöltenem az egész wincseszter tartalmát a netre.És nem fizethetek érte,ugyanis el kell adnom a gépemet.És egy ideig nem lesz gépem.Másik wincsesztert nem tudok venni,és jelenleg a 10dollár is nagy összeg számomra. :/
2016. jan. 24. 16:53
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak nem úgy akartam kiírni a kérdés,hogy hova töltsek fel 500gb-ot.Pedig erről lenne szó.Minnél hamarabb.
2016. jan. 24. 16:55
 4/10 anonim ***** válasza:
És szerinted majd valaki ingyen ad neked 500 gb tárhelyet? Hol élsz?
2016. jan. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A rapidshare ilyen volt.Korlátlan tárhely.
2016. jan. 24. 17:22
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen. Ha meg nem fizettél, szedhetted az adataid szédítő 100 kB/másodperc sebességgel, várakozási idővel. Röhejes volt már akkor is.
2016. jan. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
cptprice: Előrrébbb nem juottam,de a humorod tetszik :) Zöld kéz jár :)
2016. jan. 24. 17:54
 8/10 coopper ***** válasza:

Szia.


A MEGA ( [link] ) 50 GB-t ad ingyen, Regisztrálsz 10 fiókot és megvan.


A Google drive mint már irták 15 Gigát ad ingyen ide 34 fiókkal kell rigisztrálnod hogy meglegyen az 500 giga. (regisztrálhatsz freemail cimmel is)


De ha beirod googlénak "ingyenes felhő tárhely" kapsz egy csomó tálálatot.


kettőt emelnék ki :


Nem próbáltam, nem tudom, hogy müködik-e (elvileg ingyenes és korlátlan) : [link]


illegve : [link]


Sok sikert.

üdv.

2016. jan. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
cooper ! Meg mentettél ! A Megát választom,és be rarozok mindent. Köszönöm szépen ! Nálad a megoldás !
2016. jan. 24. 18:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Usenet ?
2016. szept. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!