Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy weboldal amit offline/...

Van egy weboldal amit offline/Error 522-vel mutat, de csak nálam. Mi lehet? Több infó lent

Figyelt kérdés

Tehát van egy weboldal aminek a főoldalát ugyan behozza, de "This page is currently offline. However, because the site uses CloudFlare's Always Online™ technology you can continue to surf a snapshot of the site."

Ezek után ha egy aloldalra kattintok, vagy hírre, már 522-es hibát hoz fel.

Ez így van már vagy 1 hónapja.

Múlt héten őrítettem chrome-nál cache-t, de próbáltam operával, firefoxal is, mobilon is, öcsém is próbálta a saját gépéről, mobiljáról, nem hozta be, csak így.


Az oldal szerkesztői mondták hogy nincs IP cím ban, lehet nem elérhető az országban.

Kérdeztem ismerőseimet, ők elérték simán, pesti is, vidéki is, de ők más szolgáltatónál vannak szóval azt hittem akkor a szolgáltató tiltotta le valamiért.

Írtam az adott szolgáltatónak, ők azt válaszolták, minden gond nélkül elérik a weboldalt, és amúgy sincs a tiltott oldalak listáján, szóval nem miattuk van az ügy.


Na ilyenkor mi van?


2016. jan. 24. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy a géped tűzfala nem engedi, vagy a vírusirtó tiltotta le valamiért. Nézd meg benne a letiltott weboldalak listáját. Lehet, hogy valamilyen fertőzött reklám okozta.
2016. jan. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valamiért hamis (kalóz) szerverre csatlakozik. Futtass le online vírusirtót a gépeden.

[link]

2016. jan. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

AVG-t használom, ott nem tudom hol lehet ezeket megnézni

utolsónak meg, az az oldal ink a tulajoknak szól de én egyszerű látogató lennék

2016. jan. 26. 20:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt futtasd le.

[link]

2016. jan. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dj.N4tk0 ***** válasza:

Nekem ugyanez a problémám.

Router beálíltsi probléma lesz nálam.

Én két különböző számítógéppel egy bizonyos routerre csatlakozom, akkor csinálja ezt.

Csak még nem jöttem rá, hogy pontosan mivel lehet a baj?

Az érdekes az, hogy ezt korábban nem csinálta.

És már reset-eltem a routert.

Néhány hete kapott új firmware frissítést. Talán azóta csinálja ezt.

Gondoltam biztos jobb lesz.....

2018. dec. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!