Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nincs adatforgalom wifin...

Nincs adatforgalom wifin keresztül. Pedig csatlakozva vagyok. Más gépen/telefonon minden király. Az XP-s kis laptpocska miért nem akarja az igazat?

Figyelt kérdés

A következő a probléma: a lakásban van egy T-Home-os router. Kiválóan elérhető a vezeték nélküli hálózat valamennyi eszközről kivéve egy aranyos kis Acer zseblaptopot, amin Windows XP van (Professional 5.1, buildszám: 2600). Ez a kis laptop az őrületbe kerget, mert csatlakozik wifin keresztül a routerhez, de ilyenkor nincs fogadott csomag (max 4-5db). A hálózati kártya illesztő programja elvben jól fel van telepítve, mert más wifit el tudok rajta érni (pl. Eduroam) minden bökkenő nélkül.


Biztos valami beállításbeli izé, de nekem már ötletem sincs. Tud valaki megoldást a problémára? Előre is hálás köszönet a válaszért!



2016. jan. 25. 19:19
 1/1 anonim ***** válasza:
ha más wifit tudsz rajta használni, akkor nagy eséllyel a routert nem szereti.. Mivel jó pár dolog lehet a gond, a legegyszerűbb, ha a routert alaphelyzetbe állítod (nem sima újraindítás). Ezen kívűl - ha van - kapcsold ki az xp-ben a tűzfalat, lehet az zavar be.
2016. jan. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!