Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyi idő alatt lehet megtanu...

Mennyi idő alatt lehet megtanulni vakon gépelni?

Figyelt kérdés
2016. jan. 28. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez csak rajtad áll. Ha érdekes a dolog és meg akarsz tanulni akkor 1-2 hét alatt bele lehet jönni. Nekem is volt a suliba gépírás heti egyszer 1 éven keresztül és elég jól tudok vakon gépelni.
2016. jan. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Állj neki, és mikor már menni fog, akkor azt is tudni fogod, hogy mennyi idő kellett hozzá.


Függ az egyéni képességektől, a szorgalomtól, a ráfordított időtől, a tanulásra használt módszertől... 2 héttől 20 évig bármennyi lehet.

2016. jan. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Évtizedek óta vakon gépelek és nem iskolában tanultam. Ne nézz le, úgy írd folyamatosan. Ha hibás, az sem baj, bele fogsz jönni.
2016. jan. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem is volt a suliba gépírás fél év alatt simán megtanultam.
2016. jan. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Trevor. ***** válasza:
100%
Kb. 3 éve tolom PC-n, mostanra már megtanultam vakon gépelni, de csak kb. egy hete elégeltem meg, hogy sötétben nem látom a billentyűket, így megpróbaltam vakon gépelni és könnyen ment, hamar megtaláltam a billentyűket. De ha meg akarsz tanulni vakon gépelni, szerintem pár hét alatt meg lehet tanulni, csak tenni kell érte és nem föladni.
2016. jan. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gábor_79 ***** válasza:
Nekem volt itthon egy 25 éves oktatófüzet írógépekhez. Nem nagyon volt éppen internetem és azzal szórakoztam. 2 hét alatt jelentős javulás elérhető, csak végig kell vinni a feladatokat. Az persze idő, meg görcsbe áll a kezed, de ez ilyen.
2016. jan. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!