Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom letiltani a felug...

Hogy tudom letiltani a felug lapokat a Chrome-ban?

Figyelt kérdés
Nézek egy videót, és egyszer csak átirányít valami hülye reklámra. Ezt mivel tudom letiltani, vagy mit kell hozzá tennem? (Adblock Plust már letöltöttem, de ez nem segít rajta)

2016. jan. 31. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:

ezt próbáld meg


Kattintson a jobb felső sarokban lévő Chrome-menüre Chrome menu.

Kattintson a Beállítások elemre.

Lent kattintson a Speciális beállítások megjelenítése linkre.

A „Beállítások visszaállítása” szakaszban kattintson a Beállítások visszaállítása gombra.

A megjelenő ablakban kattintson a Visszaállítás gombra.

2016. jan. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az kimaradt, hogy előtte meg kéne nézni vezérlőpultban nincs-e valami felesleges program a gépen
2016. jan. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ezt már próbáltam, de nem sikerült :( most letöröltem néhány dolgot, amire nem volt szükségem, még meg látom mi lesz :/
2016. jan. 31. 13:38
 4/6 anonim ***** válasza:
valószínűleg olyan cuccba futottál bele, ami be írja magát a registrybe, egy egy konkrét oldalt dob fel, egyik legnépszerűbb, amivel szoktam találkozni snapdo például, akkor név szerint keress rá, hogy lehet eltávolítani, van amelyikhez lépésről lépésre le van írva mit és honnan kell kiszedni
2016. jan. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg ezzel törölni:

[link]

2016. jan. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jobb felső sarokban Három vonal, Beállítások, alul Speciális beállítások, Adatvédelem, Tartalombeállítások, itt: Előugró ablakok: Tiltsa le az előugró ablakokat minden webhelyen. ezt jelöld be.

Mindenképpen állíts be külső szűrőket az Adblock Plus-hoz, pl. a magyart (hufilter).

2016. jan. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!