Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha belemegyek egy teljes...

Ha belemegyek egy teljes beszélgetés megnyitásába a facebookban és az archiválást választom azzal törölöm az általam elküldött üzenetet?

Figyelt kérdés
És ha még nem látta az a személy akinek küldtem de már archiváltam akkor nem is fogja látni ugye ? Egyébként ez a személy nem az ismerősöm a fb-on ezért nem is látom hogy látta-e az üzenetemet. De remélem hogy nem mert kiakarom törölni hogy ne is lássa.
2016. febr. 1. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Az elküldést követően nem tudsz hatással lenni más üzeneteire, a saját példányod törlése pedig nem módosítja az ő másolatát. Minden beszélgetés annyi önálló és saját példányban létezik, amennyi résztvevője van.


Nem fogja az archiválás törölni az üzeneted, sem az ha letiltod őt, felfüggeszted, vagy törlöd magad.

2016. febr. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem tehát akkor elbuktam mert nem tudom sehogy se vissza vonni azt az üzenetet amit elküldtem. Hát ez gáz.
2016. febr. 1. 12:56
 3/3 anonim ***** válasza:
archivált üzik azok nálad is megmaradnak. "beszélgetés törlése" opcio a végleges
2016. febr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!