Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Játék szerver készítési...

Zider20g kérdése:

Játék szerver készítési probléma: Régebben könnyen tudtam játék szervert csinálni, de most valamiért mindig probléma adódik. Én még fel tudok jönni a localhost:játékport -tal de a barátom az IP címemmel már nem tud. Miért?

Figyelt kérdés

Megnéztem ezzel a honlappal hogy nyitott-e a port (www.canyouseeme. Org/) és azt írta ki:Error: I could not see your service on 94.21.148.84 on port (7777) (ez a terraria portja) Reason: Connection timed out Nem csak egy játéknál nem engedi fel a barátaimat. Valami ötlet?

Gondolkoztam egy router vásárláson is de ameddig nem vagyok biztos benne hogy úgy jó lesz ezért majd akkor veszem ha biztos a dolog. Természetesen portforwadingoltam a routeremben a dolgokat de ott nem írt ki problémákat. Továbbá a tűzfalat is kikapcsoltam. Egy újra telepítés megoldja a gondokat? Vagy még kell valami?



2016. febr. 3. 20:59
 1/2 P.O.C. ***** válasza:
Jelenleg milyen routered van, és hogy csináltad rajta a port átirányítást? Írd le lépésről lépésre.
2016. febr. 4. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tp Link routerem van.A portolást a Advanced menűpntban lévő Portforwarding pontban csináltam.Ott hozzáadtam a játékhoz kellő portot majd kért egy ip címet én az IPv4 címet adtam meg mert úgy tudom azt kell.A router kb 3-5 éves.
2016. febr. 4. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!