Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történik akkor ha elfelejte...

Mi történik akkor ha elfelejtem az t-home-tól kapott jelszavam és nem tudok csatlakozni az internethez?

Figyelt kérdés
Valaki tudna segíteni aki esetleg volt még ilyen szerencsétlen mint én?

2016. febr. 4. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Felkel hívni telefonon,1412 számot lehet kérni másik jelszót. Legyen kéznél a T-home számla mert kérik az MT azonosítót! 9 db szám! Hosszadalmas a kapcsolás, mire kapcsolatba kerülsz valakivel.
2016. febr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, nem tudom ilyenkor elérhetőek e még
2016. febr. 4. 18:20
 3/7 A kérdező kommentje:
5 számjegyű előfizetői jelszó.. Olyat a számlán én nem látok
2016. febr. 4. 18:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert azt neked kellett megadni...
2016. febr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen csak az a baj hogy én nem voltam ott a szerződés aláírásának időpontjában a megfelelő helyen. A szerződő fél drága fia vagyok és a felhasználó néven kívül semmi mást nem tudok. nyilván ez ilyen lehetetlen helyzet. Hál istennek mire a fél házat felforgattam meglett a jelszó is, így nem is kell hívogatnom őket, de azért szeretném tudni hogy ha ez a probléma újra jelentkezne, mit tudok tenni egyetlen felhasználói névvel és egy 9 számjegyű azonosítóval?
2016. febr. 4. 18:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem számít ha nem tudod a jelszót. Azonosítanak személyes adatok alapján.
2016. febr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6- tuti nem volt alkalmad. Ugyanis telefonon kódszámok alapján nyomkodsz,ki kell választani ebben az esetben az internet, és azt a gombot kell nyomni, és kéri a 9 számot egyébként nem kapcsol.

Kérdező vigyázz rá, írd fel valahova. És első belépés után változtasd meg!

2016. febr. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!