Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Magától letörlődik a Chrome,...

Magától letörlődik a Chrome, folyamatosan újra kell telepítenem, mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Amikor reggel bekapcsolom a gépet, újra kell telepíteni. ez a probléma körülbelül 2-3 napja jött elő. Azóta már csináltam böngésző ellenőrzést, fölösleges bővítmények letörölve, rendszer előtti vírusirtást, de a probléma még mindig ugyanaz. Egyszercsak van Chrome, aztán nincs Chrome. Valakinek van valami ötlete hogy mi lehet ez?
2016. febr. 9. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Tűzfalon engedélyezve van?

Valószínűleg a Chrome pocsék (vírosos?), nálam tegnap este szórakozott, nem töltött be semmi, még a Googlet sem, mert az ESET tűzfala blokkolta. Rengeteg TEMP fájlt talált a Ccleaner. Ma is hosszú ideig ellenőrizte a védelem.

2016. febr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Futtasss le online scannert:

[link]


Töröld a Chrome-t és innen telepítsd újra tisztán:

[link]

2016. febr. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos egyik sem segített. Az újraindítás után megint újra kellett telepítenem...
2016. febr. 9. 17:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Itt más gond lehet, esetleg ama bizonyos HTTP/HTTPS tanúsítványok körül lehet a gond. Nekem a Firefox-szal fordult elő ilyen, letöröltem, teljesen tisztán telepítettem, de állandóan bezárta magát. Az operációs rendszer újratelepítése oldotta meg végül.
2016. febr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!