Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nagyjából mennyi ideig tart...

Nagyjából mennyi ideig tart ez az egész Facebook fiók megerősítés?

Figyelt kérdés

Ma szépen kiléptetett ez a drágalátos rendszer,aztán most jelenleg itt tartok:

"Üzenetet küldtünk neked.

Ma

Hi,


Azért kértük tőled fiókod megerősítését, mert biztonsági rendszereink arra a következtetésre jutottak, hogy esetleg nem a valódi személyazonosságodat használod, vagy hogy esetleg több fiókod van. Ha már megpróbáltál belépni a facebook címen, és a megjelenő útmutatást követve megpróbáltad igazolni a személyazonosságodat, de nem sikerült a folyamat végére jutnod, más módon kell megbizonyosodnunk a személyazonosságodról.


A következőképpen kell eljárnod:


1. Használj lapolvasót, vagy készíts digitális fényképet egy olyan hivatalos, fényképes személyazonosító okmányról (például jogosítványról vagy útlevélről), amely feltünteti teljes nevedet (vezeték- és utónév), valamint a születési dátumodat.

2. Válaszolj közvetlenül erre az e-mailre, és csatold az üzenethez az azonosító okmány képét.

3. Mi ellenőrizzük az azonosító okmány és a fiókadatok egyezését, és a probléma megoldását követően véglegesen töröljük személyazonosító okmányaidat a rendszerünkből.


Kérjük, hogy most, halogatás nélkül küldj a megfelelő azonosításra alkalmas képet, hogy segíteni tudjunk neked visszajutni Facebook-fiókodba. Fontos tudni, hogy a kérést csak akkor tudjuk feldolgozni, ha elküldted a megfelelő azonosítási információkat. A megfelelő azonosítási információk elküldésének elmulasztása továbbá a kérés elutasításával jár.


Elnézést kérünk az esetleges kellemetlenségért.


Köszönettel:

a Facebook csapata


Az elküldött jelentés tartalma"


Erre én megtettem amit akart,biztonság kedvéért a szig. számomat is megadtam,és az anyám lánykori nevét.



2016. febr. 9. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Gratulálok, hogy személyes adataidat ilyen könnyen kiadtad.
2016. febr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Utolsó én meg gratulálok neked az értelmetlen válaszodhoz. Az intelligenciád az akkora, hogy még egy megfelelő ép választ se tudtál adni!
2021. jún. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2021. jún. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!