Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lassabb a chrome mint a...

Bufer99 kérdése:

Miért lassabb a chrome mint a firefox?

Figyelt kérdés
Sziasztok olyan kérdésem lenne, hogy régóta használom a chromeot és 30Mb kábeles net van bekötve hozzám. A probléma az amikor felmegyek speedtestnet.eu ra akkor a letöltési sebességem csak 1-2 Mb. Ugyanúgy felmegyek Speedtest.net és ott cszinálok sebességtesztet akkor 30Mb-ot ír ki, viszont youtube alig jön be mintha 1 mb/s lenne. Firefox esetén mindkét speedtest oldal 30Mb-ot mutat és a youtube is jó. Ez baj mert a chromeot szeretném használni. A Chromeban a bővitmények kikapcsolása, a teljes visszaállítás, a gyorsítótár és a cookie-k törlése illetve a teljes újratelepítés sem segített. A válaszokat előre is köszönöm.

2016. febr. 10. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
NEMTOM DE LATOM NEKED IS BERAGADT A SHIFT, HOGYAN KAPCSOLTAD KI?
2016. febr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sivatagi1996 válasza:
Pont ugyan ilyen problémám van nekem is, 100% ugyanez. Érdekelne a megoldása mert elég kellemetlen! :(
2016. febr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam pont fordítva van. A firefox oltári lassú.
2016. febr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
azért mer nem mindegy mien a gép mennyi ramod van, egyik ez másik az hogy minnél magasabb verziószámú a böngésző annál jobban felemészti a gépet a google crome, a firefoxot azóta megoldották az régen volt rossz kisebb verziószámoknál rosszab volt most a legujabbnál eltalálták a ram használatot. meg nem mindegy azse hogy simán használode nekem is lassu a net vele nekem is van 20Mb netem mégis lassu de én tömöritem a forgalmat egy proxi szerverrel sokkal jobb ugy gyorsabb.google cromhoz van a neve Data Compression Proxy ezt bekapcsolod a szerverei tömörítve kérik le az oldalt meg küldi vissza neked és ez miatt gyors lessz.
2016. febr. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!