Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elektronet, kábelmodem, ha...

Elektronet, kábelmodem, ha valaki aki ért hozzá elmondaná mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az van hogy be van nekem kötve az Elektronet jól működött míg ki nem találtam hogy hátra kötöm a a netet a hátsó szobámba. A lényeg hogy fogtam a kábel modemet és hátra vittem fogtam a régi koax kábelt ami (3 tolldasal ér el hátra) mindent meg csináltam és ment. Rá kötöttem a routert és a laptopal Wifi keresztül ment, De most jön a gond hogy teloval tabletel és másik laptopal már nem lehet, csatlakozik mind a router látja is de nem tudok netezni csak az egyik laptopal. Mindent reseteltem de semmi. Vissza kötöttem az eredeti kábelre de ott se megy már :S

Valaki tud segíteni? Mit rontottam el?



2016. febr. 13. 20:19
 1/2 A kérdező kommentje:
Tp wr542g a router a modem valami Cisco de nem jut eszembe :)
2016. febr. 13. 20:22
 2/2 A kérdező kommentje:

Meg van :) egy pipát kelet be jelölnöm :)

Ha valaki ilyen helyzetbe van az néze meg hogy a routeren belül a dns be van pipálva :) nekem sikerült

2016. febr. 14. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!