Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fifefox-ot használok, böngésző...

Fifefox-ot használok, böngészőbe megnyomok egy billentyűt, és kiad alul egy sávba egy olyan felületet, mintha Ctrl F-el keresnék, ez miért van?

Figyelt kérdés

Pár napja tűnt fel, hogyha nem olyan oldalon vagyok, ahova lehet írni, vagy ... lényegében olyan felületen, ahol sehol se villog a kurzor, és megnyomok egy billentyűt, akkor egyből kiad egy kis kereső sávot alul, körülbelül pont olyat, mintha Ctrl F-el keresnék az oldalon valamire.


Gyakorlatilag ugyanaz az eredmény a két esetben, csak a Ctrl F-es verziónál tudok előre-hátra lépkedni a talált szavak között, és van olyan lehetőség, hogy "highlite all" illetve, hogy "match case".


Ez miért van, hoyg jött elő, és hogy tudom megszünteteni? :D



Előre is köszi a segítő válaszokat :)



2016. febr. 13. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ki akarod kapcsolni, bemész a beállításokba (új firefoxokon rámész a három csík ikonra majd a csavarkulcsra), majd Speciális->Általános fül->Szöveg keresése a keresett szó beírásának elkezdésétől mellől a pipát kiveszed (Angol firefoxnál Advanced->General->Search for text when I start typing)
2016. febr. 14. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2016. febr. 14. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nem tudom mikor és hogy került be oda a pipa, mert régebben ilyen nem volt, de már ezt is tudom :)
2016. febr. 14. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!