Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » T-Home-os vezetékes internet...

T-Home-os vezetékes internet havi adatforgalmát hogyan tudnám lekérdezni?

Figyelt kérdés
Korlátlan netünk van, csak szeretném tudni, hogy kb mennyi adatforgalmat generálunk.
2016. febr. 13. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha windows 8.1 vagy windows 10-et használsz, akkor a hálózati beállításokban ezt ellenőrizheted. Milyen operációs rendszert használsz egyébként?
2016. febr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az alaprendszerem Debian linux, és ezen belül virtuálgépet használok többféle operációs rendszerrel. Találtam már progit, amivel tudom mérni az adatforgalmat, de egyrészt a régieket nem látom, másrészt probléma, hogy wifin keresztül is netezünk mobilról, és azt az adatforgalmat nem tudom mérni. Végignéztem már a modem menürendszerét is de ott se látok lehetőséget a mérésre.


Korábban a UPC-nél a webes felületen több hónapra visszamenőleg meg tudtam nézni a havi adatforgalmakat. Azt gondoltam, hogy a T-nél is van ilyen. Bár írják a weboldalon, hogy melyik menüpontból érhető ez el, de olyan menüpont nincs sehol az oldalukon.

2016. febr. 15. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!