Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek ha valaki egy...

Szerintetek ha valaki egy torrentoldalnak (NCore Diablo stb. ) "dolgozik", az önmagában bűncselekmény?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam már rajta régebben hogy csatlakoznék egy ilyen oldalhoz mert kíváncsi vagyok hogy működik ez az egész, de nem egészen értem hogy van ez? Ha valakiről tudom hogy egy moderátor azzal már van valamim ellene, vagy ennyi nem elég? Csak mert nagyon rejtőzködnek még magukon az oldalakon is pedig nem csinálnak semmi extrát. Szóval nem egészen értem biztonságos e ez az egész vagy hagyjam inkább. Mindenesetre kíváncsi vagyok legalább elméletben a dologra. Ti mit gondoltok?

2016. febr. 15. 12:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudjuk hogy ha nem is piszkálják egyenlőre nagymértékben őket de a tevékenységük illegális.Ha valaki egy illegális cselekmény elősegítésében segédkezik az pedig bünsegédlet.

Tehát maga az oldal üzemeltetése ugyan nem illegális de mivel ők is segédkeznek illegális cselekmény (filmek letöltése) megvalósuláában te a bünsegéd bünsegédje lennél .Magyarán szólva ha bukik az oldal legalább egy jó kis elbeszélgetésre tuti vendégük lennél.

2016. febr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!